• patron serwisu

Kontakt

 

WYDAWNICTWO POLSKIEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA Sp. z o.o.
ul. Chłodna 48, lok. 199
00-867 Warszawa

NIP: 525-22-90-483
REGON: 015672274
KRS: 0000192270

PREZES ZARZĄDU
Aneta Grinberg-Iwańska
tel. 22 255 33 39
e-mail: a.iwanska@wpiib.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI
BIURO ZARZĄDU
Magdalena Dzbyńska – office manager / asystentka prezesa zarządu
tel. 22 255 33 41
e-mail: m.dzbynska@wpiib.pl

SEKRETARIAT
Agnieszka Kondera – pracownik administracyjny / obsługa sekretariatu
tel. 22 255 33 40
e-mail: biuro@wpiib.pl

REDAKCJA
Aneta Grinberg-Iwańska – redaktor naczelna
tel. 22 255 33 39
e-mail: a.iwanska@wpiib.pl

Anna Dębińska – zastępca redaktor naczelnej
Inżyniera Budownictwa i Przewodnika Projektanta
tel. 22 255 33 46
tel. kom. 662 026 520
e-mail: a.debinska@wpiib.pl

Magdalena Bednarczyk – redaktor
tel. 22 255 33 44
e-mail: m.bednarczyk@wpiib.pl

Piotr Bień – redaktor prowadzący www.izbudujemy.pl
tel. 22 255 33 47
e-mail: p.bien@wpiib.pl

Agnieszka Karpińska – redaktor prowadzący www.inzynierbudownictwa.pl
tel. 22 255 33 45
e-mail: a.karpinska@wpiib.pl

Agnieszka Korzeniewska – redaktor prowadząca
tel. 22 255 33 43
e-mail: a.korzeniewska@wpiib.pl

Współpraca: Krystyna Wiśniewska, Katarzyna Czajkowska-Matosiuk

BIURO REKLAMY
e-mail: reklama@wpiib.pl

Natalia Gołek – szef biura reklamy
tel. 662 026 523
e-mail: n.golek@wpiib.pl

Magdalena Lubelska – account manager
tel. 22 255 33 52
tel. kom. 660 016 060
e-mail: m.lubelska@wpiib.pl

Beata Gozdur – account manager
tel. kom. 882 512 794
e-mail: b.gozdur@wpiib.pl

Barbara Darmoros – senior account manager
tel. kom. 662 026 522
e-mail: b.darmoros@wpiib.pl

Magdalena Nowakowska – menedżer ds. promocji
tel. 22 255 33 48
tel. kom. 606 548 976
e-mail: m.nowakowska@wpiib.pl

STUDIO GRAFICZNE
Jolanta Bigus-Kończak – dział graficzny
tel. 22 255 33 53
e-mail: j.bigus-konczak@wpiib.pl

KSIĘGOWOŚĆ
Beata Patyk – główna księgowa
tel. 22 255 33 39
e-mail: b.patyk@wpiib.pl

Wszystkie informacje i materiały graficzne zamieszczone w serwisie pochodzą od firm i Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. nie ponosi za nie odpowiedzialności. Opublikowane artykuły prezentują stanowiska, opinie i poglądy ich Autorów. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione.

Produkty (0)