e-wydanie Przewodnika Projektanta nr 2/2018

W tym wydaniu „Przewodnika Projektanta” zwracamy uwagę na kilka zagadnień, np. dotyczących ścian zewnętrznych przeszklonych oraz projektowania instalacji z zastosowaniem pomp ciepła. W ostatnim czasie często się mówi o zanieczyszczonym powietrzu oraz konieczności termomodernizacji i my również zamieszczamy artykuł poświęcony temu tematowi, zwracając w nim uwagę na mostki cieplne. Ponadto, można zapoznać się z rozwiązaniami konstrukcyjno-materiałowymi dotyczącymi projektowania tarasów w kontekście wymagań cieplno-wilgotnościowych.
Polecamy Państwu artykuły, w których poruszamy zagadnienia prawne, m.in. regulacja milczącego załatwienia sprawy oraz odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego. W publikacji zamieszczamy również wiele innych informacji, które mogą zainteresować osoby zajmujące się projektowaniem, np. nowe rozwiązania i technologie oraz produkty oferowane przez firmy działające na rynku budowlanym.

Zachęcamy wszystkich Czytelników do kontaktu z redakcją poprzez wypełnienie ankiety zamieszczonej w publikacji i na stronie www.izbudujemy.pl/ankieta. Dzięki temu poznamy Państwa oczekiwania i będziemy mogli jeszcze lepiej dostosować nasz magazyn do Państwa potrzeb.

Pobierz e-wydanie „Przewodnika Projektanta” nr 2/2018

 

Przewodnik Projektanta

Produkty (0)