• patron serwisu
Liczba porównywanych produktów:
3 z działu

Urządzenia przeciwzalewowe


 

Nazwa

Producent

Typ urządzenia :

typ 2

typ 0

typ 3 F

Rodzaj :

dwuklapowy

jednoklapowe

dwuklapowy

Średnica DN [mm] :

100

150

150

Wymiary (szer. x wys.) [mm] :

389/230

 

656/422

Głębokość zabudowy [mm] :

 

486-640

 

Sposób montażu :

na swobodnym przewodzie

do zabudowy w płycie podłogowej

na swobodnym przewodzie

Klasa obciążenia :

 

A 15 (1,5 t)

 

Materiał korpusu :

tworzywo sztuczne

tworzywo sztuczne

tworzywo sztuczne

Materiał klapy zwrotnej :

dwie klapy z tworzywa sztucznego lub jedna klapa z tworzywa sztucznego i jedna klapa ze stali nierdzewnej

 

tworzywo sztuczne

Napięcie [V] :

 

230 (50 Hz)

230 (50 Hz)

Stopień ochrony :

 

IP 54 (szafka sterownicza); IP 68 (silnik)

IP 54 (szafka sterownicza); IP 68 (silnik)

Sposób zamknięcia :

samoczynne, jedna z klap z blokowanym ręcznie zamykaniem awaryjnym, obsługa jednoręczna

 

w przypadku rozpoznania przepływu zwrotnego klapa FKA (zamknięcie robocze) jest zamykana automatycznie i blokowana, druga klapa służy jako ręczne zamknięcie awaryjne i jako proste zamknięcie klapowe podczas fazy budowlanej

Komunikaty ostrzeżeń :

wizualne i dźwiękowe ostrzeżenie podczas przepływu zwrotnego

 

 

Długość kabla sterowniczego [m] :

 

5

5

Kolor :

czarny

czarny

czarny

Osprzęt :

 

króciec bosy / króciec kielichowy do zestawu w wersji modułowej; przedłużki do zabudowy w betonie wodoszczelnym

króciec bosy / króciec kielichowy do zestawu w wersji modułowej; zestawy do przezbrajania

Normy, atesty, certyfikaty :

DIN EN 13564 typ 2

 

PN EN 13564

Opis

Zawór zwrotny dwuklapowy KESSEL Staufix Control z wizualnym i optycznymkomunikatem alarmu przy przepływie zwrotnym. Korpus z minimalnym spadkiem własnym 9 mm, dopływ ze złączką nasadzaną, odpływ z króćcem bosym do bezpośredniego przyłączenia do systemu rur z tworzywa sztucznego (przyłączenie innych średnic zewnętrznych i rur za pomocą systemowych elementów przejściowych producenta).Do użycia z opcjonalnym zdalnym radiowym podajnikiem sygnału do przekazywania komunikatu wizualnego i akustycznego do sąsiednich pomieszczeń.Do użycia z opcjonalną radiową wtyczką wyłączającą do deaktywacjiprzyłączonych przyborów odwadniających w przypadku przepływu zwrotnego.

Zawór zwrotny z pompą Pumpfix F Komfort do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów, z teleskopową nasada o płynnej regulacji wysokości do wyrównywania z poziomem, pokrywa ze zintegrowaną funkcją wpustu do odwadniania powierzchni podłogi. Zawór zwrotny ze zintegrowaną pompą i automatycznie blokowaną klapą zwrotną. W normalnym trybie klapa jest otwarta, dzięki czemu ścieki swobodnie przepływają przez urządzenie. W czasie przepływu zwrotnego następuje automatyczne zamknięcie i blokowanie klapy. Odprowadzanie ścieków podczas przepływu zwrotnego możliwe jest dzięki pompie z urządzeniem tnącym.Gotowa do podłączenia szafka sterownicza z wyświetlaczem, systemem samodiagnozy (SDS) i podtrzymywaniem bateryjnym dla większego bezpieczeństwa, z dziennikiem logów w celu przechowywania wcześniejszych stanów roboczych. Korpus z minimalnym spadkiem wynoszącym 9 mm, dopływ z połączeniem kielichowym, odpływ z końcówką bosą do bezpośredniego przyłączenia przewodów rurowych z tworzywa sztucznego (przyłączenie innych rur z użyciem odpowiednich przejściówek).

Automatyczny zawór zwrotny Staufix FKA Komfort do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów, z tworzywa sztucznego, do zabudowy na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym, z pokrywą ochronną. Gotowa do podłączenia szafka sterownicza z systemem samodiagnozy SDS, podtrzymywaniem bateryjnym, z wyświetlaczem stanu i wskazówkami konserwacyjnymi, z funkcją dziennika eksploatacji do rejestrowania stanów roboczych urządzenia. Korpus z minimalnym spadkiem własnym wynoszącym 9 mm, dopływ z połączeniem kielichowym, odpływ z końcem bosym, do bezpośredniego przyłączenia przewodów z tworzywa sztucznego (podłączenie innych średnic zewnętrznych i rur za pomocą elementów przejściowych producentów danego systemu).

Produkty (0)