• patron serwisu
Liczba porównywanych produktów:
4 z działu

Osłony i konstrukcje ochronne


 

Nazwa

Producent

Zastosowanie :

bramy, wjazdy, doki (wewnątrz i na zewnątrz)

regały (wewnątrz i na zewnątrz)

słupy, kolumny (wewnątrz i na zewnątrz)

narożniki, słupy (wewnątrz i na zewnątrz)

Materiał :

polipropylen (wysoce elastyczna pochodna polimeru syntetycznego)

polipropylen (wysoce elastyczna pochodna polimeru syntetycznego)

polipropylen (wysoce elastyczna pochodna polimeru syntetycznego)

polipropylen (wysoce elastyczna pochodna polimeru syntetycznego)

Wysokość [mm] :

6000 (maksymalna)

550

1000 (dodatkowo 1100)

1000

Szerokość [mm] :

4500 (maksymalna)

3200 (maksymalna)

100 (maksymalna 500)

-

Przekrój [mm] :

 

 

 

100/100

Kolor :

żółty, czarny, pomarańczowy, szary
opcjonalnie: w pasy żółte, czarne lub białe

żółty (słupek, barierka)
opcjonalnie: czarny, pomarańczowy lub szary (słupek); czarny, żółto-czarny, czarno-luminescencyjna (barierka)

żółty
inne kolory na zamówienie

żółty, czarny

Montaż :

kotwy rozporowe

kotwy rozporowe

taśmy na rzep, zatrzaski

kołki rozporowe, klej

Opis

Ochrona bramy stanowi ograniczenie wysokości i szerokości, zapobiegając dostępowi ponadwymiarowych pojazdów do bram, drzwi, wejść i przejść.Dzięki zastosowaniu tego produktu można również zapewnić ochronę suwnic, instalacji nadziemnych i innych delikatnych konstrukcji. Ochrona bramy została wykonana z syntetycznego polimeru, zapewniającego wysoką wytrzymałość i zdolność pochłaniania energii podczas kolizji, dzięki czemu chroni przed uszkodzeniem zarówno infrastrukturę, jak i pojazdy.Produkt jest dostarczany jako zmontowany i należy go jedynie przytwierdzić do dobrej jakości podłoża betonowego za pomocą znajdujących się w zestawie kotew.Konstrukcja produktu jest prosta, lecz skuteczna. Wewnętrzne słupki bramki pokryte są materiałem absorbującym energię i przymocowane do płyt podstawy. Następnie, na słupki wewnętrzne nakłada się puste profile okrągłe. Żółty kolor zapewnia kierowcom i operatorom pojazdów połączenie doskonałej widoczności i wyraźnego podziału stref.Ochrona bramy została zaprojektowana i wykonana w zgodzie z odpowiednimi przepisami i normami bezpieczeństwa.Dodatkowe opcje:■  podstawy ze stali nierdzewnej■  pasy w kontrastowych kolorach■  czujniki■  znaki.Cechy charakterystyczne:■  odporne na korozję■  odporne na środki chemiczne■  barwione w masie■  po uderzeniu wraca do pierwotnego kształtu■  odporne na uderzenia nawet przy dużych prędkościach■  mała masa■  łatwy montaż■  materiał w 100% do powtórnego przetworzenia.

Ochrona regałów FLEX IMPACT umożliwia unikanie sytuacji takich jak zderzenie z regałami, które mogą mieć daleko idące negatywne skutki oraz chronią przed zagrożeniem życia kierowcę wózka oraz osoby znajdujące się w budynku.Cechy charakterystyczne:■  odporne na korozję■  odporne na środki chemiczne■  barwione w masie■  po uderzeniu wraca do pierwotnego kształtu■  odporne na uderzenia nawet przy dużych prędkościach■  mała masa■  łatwy montaż■  materiał w 100% do powtórnego przetworzenia.

Osłona słupów, kolumn oraz wsporników stosowana w budynkach przemysłowych. Częste kolizje mogą z czasem zagrozić stabilności konstrukcji. Ochrona kolumn składa się z dwóch elementów, które w prosty sposób montuje się do kolumny. Mają wysokie parametry ściskania osiowego – dzięki czemu idealnie hamują oraz przechwytują siłę uderzenia, chroniąc kolumny przed uszkodzeniami strukturalnymiCechy charakterystyczne:■  odporne na korozję■  odporne na środki chemiczne■  barwione w masie■  po uderzeniu wraca do pierwotnego kształtu■  odporne na uderzenia nawet przy dużych prędkościach■  mała masa■  łatwy montaż■  materiał w 100% do powtórnego przetworzenia.

Osłona narożników CP została zaprojektowana w celu skutecznej ochrony otworów drzwiowych betonowych i murowanych oraz odsłoniętych naroży ściennych przed uszkodzeniem ze strony wózków widłowych oraz innych pojazdów.Chroni przed kosztownymi uszkodzeniami pojazdów i budynków oraz przed zakłóceniami w prowadzonej działalności.Osłony narożników dostępne są w jaskrawożółtym kolorze i nadają się do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Zapewniają dobrą widoczność dla kierowców i operatorów podczas przejazdu przez bramy i miejsca o ograniczonej przestrzeni.Wykonane są z odpornego tworzywa, będącego pochodną syntetycznego polimeru. Materiał ten zapewnia wysoką wytrzymałość oraz elastyczność, dzięki czemu pochłania energię uderzeń.Cechy charakterystyczne:■  odporne na korozję■  odporne na środki chemiczne■  barwione w masie■  po uderzeniu wraca do pierwotnego kształtu■  odporne na uderzenia nawet przy dużych prędkościach■  mała masa■  łatwy montaż■  materiał w 100% do powtórnego przetworzenia.

Produkty (0)