• patron serwisu

VAN BERDE Sp. z o.o.

  • Tuszów Narodowy 397
    39-332 Tuszów Narodowy
    woj. podkarpackie
  • tel. 17 774 56 90
  • faks 17 774 56 99

Wyroby Van Berde znajdują zastosowanie na całym świecie zapewniając bezpieczeństwo, nie tylko środowiska, ale też na drogach, którymi każdego dnia poruszają się miliardy ludzi. Rozwój technologii i znaczący postęp gospodarki to niewątpliwy skok cywilizacyjny, któremu powinny też towarzyszyć zaangażowane projekty recyklingowe. Prawdopodobnie minie wiele lat zanim gospodarowanie odpadami takimi jak np. zużyte opony, plastikowe butelki, wejdzie w fazę cyklu zamkniętego, w myśl zasady, że z odpadu też można wytworzyć pełnowartościowy produkt. Jesteśmy doskonałym przykładem, że GOZ (Gospodarka Obiegu Zamkniętego) to przyszłość. Mając na uwadze problem gospodarowania odpadami, produkty Van Berde, które na pierwszy rzut oka są ciemne, ciężkie i niezbyt urodziwe, w rezultacie wpisują się w cykl zamknięty gospodarowania odpadami. Zmielone opony, kable, tworzywa sztuczne jak np. plastikowe butelki, podczas obróbki technologicznej stają się tworzywem, z którego produkowane są progi zwalniające, ograniczniki czy podstawy pod znaki. Szacuje się, że w ciągu roku ponad miliard opon zostaje wymienionych w autach na całym świecie. Ale niewielki procent z tego miliarda jest bieżnikowana czy też ponownie wykorzystywana. My produkujemy wyroby z gumy wulkanizowanej, różnego rodzaju tworzyw sztucznych oraz recyklatu granulatu gumowego i PCV.

 

Firma Van Berde powstała z marzeń i chęci tworzenia nowej jakości. Do tej pory wyroby recyklingowe stanowią główną gałąź naszej produkcji. Wytwarzamy ponad 30 różnego rodzaju podstaw, a roczna sprzedaż sięga ponad 400 000 sztuk, co oznacza 9 000 ton – 450 pełnych 24-tonowych samochodów. Przez kolejne lata działania spółki poszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne grupy produktów z recyklatu, wszystko z myślą o kreowaniu nowych standardów bezpieczeństwa.

 

Obecnie współpracujemy z wieloma firmami z branży budownictwa drogowego, pracując wspólnie nad nowymi projektami i rozwiązaniami. Jakość i nowoczesne wzornictwo to nasza dewiza.

 

VAN BERDE tworzy grupa firm w skład których wchodzą zakłady:
■ Van Berde Sp.z o.o.Sp.k
■ Van Berde Kaunas IRKO – Litwa
■ SIA Van Berde – Łotwa
■ SIO Signalizacija i Oprema – Chorwacja oraz
■ firma handlowa VB Traffic Sp. z o.o.

 

Na każdym etapie swojej działalności przyświeca nam poczucie bezpieczeństwa, którym otaczamy środowisko naturalne i naszych klientów oczekujących na pełnowartościowe produkty dla branży drogownictwa.

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie


System oznakowania robót drogowych WIVA

System WIVA składa się z podstawy (600x400x105 mm) oraz znaku U-21 (1000x250x15 mm), które łącznie ważą 17 kg. Jest to nowatorskie rozwiązanie na polskim rynku, które charakteryzuje:
  podstawa z gumy oraz uchylny panel znaku U-21 wykonany z tworzywa sztucznego, które gwarantują trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz uderzenia
  spodnia część podstawy wyposażona w specjalne przyssawki zapobiegające przesuwaniu
  możliwość zamontowania lamp ostrzegawczych na panelu
  gniazdo w podstawie pozwalające na umieszczenie baterii
  panel zapinany w podstawie zamkiem uniemożliwiającym jego wypadanie
  konstrukcja podstawy umożliwiająca wysokie i bezpieczne składowanie (50 szt. na 1 palecie).

Producent: VAN BERDE Sp. z o.o. Sp. k.
Zastosowanie: zapewnienie bezpieczeństwa na drodze

van berde, system oznakowania robót drogowych wiva, drogi, bezpieczeństwo na drodze

Produkty (0)