Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Produkty budowlane » Oprogramowanie » Programy do konstrukcji

Program TEKLA STRUCTURES ŻELBET

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie
  • Tekla Structures Żelbet jest oprogramowaniem BIM do modelowania w 3D konstrukcji budowlanych, przeznaczonym dla projektantów i producentów konstrukcji żelbetowych monolitycznych oraz prefabrykowanych. To rozwiązanie do modelowania i tworzenia detali łączy w sobie cały proces pracy nad konstrukcją – od oferty i projektu wstępnego do etapu produkcji i montażu konstrukcji. W programie znajduje się specjalna biblioteka zbrojeń (np. słupów, belek, otworów ściennych) oraz połączeń elementów. Użytkownik może łatwo zmienić otulinę zbrojenia, średnicę prętów, rozstaw i układ prętów. Oprócz tego istnieje możliwość tworzenia własnego zbrojenia, nadając dowolny kształt prętom i kratom. W tabelach znajdują się dokładne zestawienia użytych materiałów i elementów łączących. Istnieje również możliwość wydrukowania raportów szczegółowych oraz eksportowania danych do maszyn numerycznych (np. Unitechnik, BVBS). Przydatnym rozwiązaniem jest także zarządzanie sekcjami wylewania betonu i przerwami roboczymi.
    Zalecane wymagania sprzętowe: system Windows 7/8/8.1/10 (64-bitowy), procesor Intel® Core™ i5 CPU 2+ GHz, od 8 GB RAM, dysk twardy SSD 240-480 GB, karta graficzna 256-512 MB zgodna z OpenGL (np. NVIDIA GeForce GTX 960).

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie