Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Produkty budowlane » Oprogramowanie » Programy do geotechniki

FORGEO – PalePN

 • Drukuj
 • Drukuj
 • Powiadom znajomego
 • Podziel się w internecie
 • Program FORGEO PalePN służy do obliczania nośności pali fundamentowych zgodnie z polską normą palową i komentarzem do normy. Obliczenia przeprowadzane są w oparciu o podstawowe rozpoznanie geotechniczne obejmujące rodzaj gruntu oraz stopień zagęszczenia/plastyczności.

  Opis programu:
  ■  Program służy do obliczania nośności pali wciskanych i wyciąganych, pojedynczych oraz pracujących w grupie zgodnie z polską normą palową PN-83/B-02482.
  ■  Program przeprowadza analizę warunków normowych dotyczącą minimalnego zagłębienia pala w warstwie nośnej oraz warunków geotechnicznych pod podstawą pala.
  ■  Dodatkowo program dokonuje analizy porównawczej fundamentu zastępczego. Nośność grupy pali automatycznie porównywana jest z nośnością fundamentu zastępczego.
  ■  Wyniki obliczeń prezentowane są interaktywnie w formie graficznej. Przedstawiany jest przyrost nośności pala wraz z głębokością. Podgląd graficzny ułatwia dobór optymalnej długości pala w analizowanych warunkach gruntowych.

  Zakres obliczeń:
  ■  Nośność pali wciskanych i wyciąganych.
  ■  Nośność pali pojedynczych oraz grupy pali.
  ■  Nośność fundamentu zastępczego oraz analiza porównawcza nośności grupy pali.
  ■  Analiza minimalnego zagłębienia pala w warstwie nośnej oraz warunków geotechnicznych pod podstawą pala.

  Materiały informacyjne:
  ■  Film
  ■  Broszura

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie