Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Produkty budowlane » Sprzęt budowlany i transport » Rusztowania i podesty » Drabiny

Drabiny GRP

 • Drukuj
 • Drukuj
 • Powiadom znajomego
 • Podziel się w internecie
 • mocowane na stałe bez kosza

 • ze szczeblami

 • GRP (żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym)

 • -

 • stalowy, szary lub żółty
  na zamówienie inne z palety RAL

 • za pomocą śrub i specjalistycznego kleju

 • Drabiny stałe z żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknem szklanym (GRP) stosowane w przestrzeniach przemysłowych i handlowych. Stanowią niedrogą i bezobsługową alternatywę dla konstrukcji drewnianych lub metalowych.
  GRP doskonale nadaje się do zastosowań wewnętrznych, zewnętrznych oraz do montażu w środowisku agresywnym, gdzie obecność chemikaliów lub kwaśnego/słonego powietrza mogłaby doprowadzić do przyspieszonego zużycia innych materiałów. Konstrukcje z materiałów kompozytowych mogą być użytkowane ponad 50 lat.
  Stałe drabiny kompozytowe dostępne są w następujących wersjach:
    drabiny wewnętrzne, np. dostęp do podziemnych kanałów inspekcyjnych (zgodnie z BS 4211:2005)
  - drabina prosta z rozstawem szczebli co 250 mm
  - wsporniki ścienne dostosowane do krzywizny kanału
    drabiny zewnętrzne, np. dostęp do konstrukcji nadziemnych (zgodnie z BS-EN ISO 14122-4:2004), składają się z kombinacji następujących elementów:
  - drabina prosta
  - klatka bezpieczeństwa
  - bramka bezpieczeństwa
  - podest
  - wsporniki i elementy mocujące ścienne/podłogowe.
  Elementy konstrukcyjne cechuje mała masa, wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję, brak przewodnictwa elektrycznego, niepalność i niemal całkowita bezobsługowość.
  Konstrukcja w całości jednobarwna oraz opcjonalna powłoka ochronna z poliuretanu tworzą trwały i profesjonalnie wyglądający produkt, konkurencyjny cenowo w porównaniu z odpowiednikami ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej.
  Drabiny zapewniają bezpieczeństwo pracownikom w szeregu zastosowań, np. w fabrykach, elektrowniach, stacjach uzdatniania wody, zakładach petrochemicznych.
  Stosunkowo mała masa produktu sprawia, że transport, przenoszenie i montaż są znacznie łatwiejsze niż w przypadku produktów metalowych.
  Elementy mogą zostać całkowicie lub częściowo zmontowane przed wysyłką, dzięki czemu nadają się do natychmiastowego montażu.
  Cechy charakterystyczne:
    odporne na korozję
    lekkie i wytrzymałe
    ognioodporne
    trwałe
    długa żywotność
    bezobsługowe
    nie zakłócają fal elektromagnetycznych
    wytrzymałe w każdej temperaturze.

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie