Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Produkty budowlane » Oprogramowanie » Programy do konstrukcji

Program TEKLA CAMPUS

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie
  • Tekla Campus jest darmową wersją licencji do oprogramowania Tekla Structures. Dzięki niej studenci mogą poznać w praktyce możliwości technologii BIM.
    Po rejestracji użytkownik ma dostęp do czteromiesięcznej, darmowej licencji przeznaczonej dla celów edukacyjnych. Modele BIM wykonane lub zapisane w licencji studenckiej można otworzyć wyłącznie przez wersję edukacyjną, a rysunki oznaczone są znakiem wodnym. Aby korzystać z wersji edukacyjnej programu Tekla konieczne jest stałe łącze internetowe. W trybie offline, praca w programie ograniczona jest do 24 godzin. Użytkownicy mają możliwość zadawania pytań odnośnie oprogramowania na Tekla Campus Forum, które jest podstawowym miejscem wsparcia technicznego dla tego rodzaju licencji. Znajdują się tam także materiały szkoleniowe ułatwiające rozpoczęcie pracy w programie. Więcej informacji dostępne jest na stronie campus.tekla.com.

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie