Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Produkty budowlane » Oprogramowanie » Programy do zarządzania

Program TEKLA MODELOWANIE KONSTRUKCJI

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie
  • Moduł ten umożliwia stworzenie dokładnego harmonogramu dla projektowanego obiektu, który jest ściśle powiązany z modelem i pomaga np. ocenić ryzyko czy zaplanować różne procedury dla całej budowy. Narzędzie to pozwala dokładnie określić indywidualny termin montażu dla każdego elementu. Wykorzystanie harmonogramu oraz aktualnych informacji z placu budowy daje możliwość na bieżąco monitorowania stanu konstrukcji. Tak dokładne dane modelu Tekla mogą posłużyć do stworzenia wizualizacji w 4D, czyli przedstawienia konstrukcji w określonym czasie. Jest to doskonały sposób zaprezentowania różnych rozwiązań i ich wpływu na przebieg projektu np. dla inwestora. Harmonogram może być następnie przesłany do oprogramowania ERP np. Primavera czy MS Project.
    Zalecane wymagania sprzętowe: system Windows 7/8/8.1/10 (64-bitowy), procesor Intel® Core™ i5 CPU 2+ GHz, od 8 GB RAM, dysk twardy SSD 240-480 GB, karta graficzna 256-512 MB zgodna z OpenGL (np. NVIDIA GeForce GTX 960).

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie