Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Produkty budowlane » Oprogramowanie » Programy do kosztorysowania

System ATHENA

 • Drukuj
 • Drukuj
 • Powiadom znajomego
 • Podziel się w internecie
 • System ATHENA to profesjonalny zestaw nowoczesnych narzędzi wspomagających kosztorysowanie. Składa się on z: programu do kosztorysowania Norma EXPERT, programu do kosztorysowania Norma PRO, programu do przedmiarowania Miara PRO, programu do harmonogramowania robót budowlanych PLANISTA 6.5.20., Buduj z Głową – aktualizacji programów Norma oraz Ogólnopolskiej Bazy Cen w Budownictwie INTERCENBUD.

  Zebranie na jednej płycie DVD wszystkich narzędzi niezbędnych w procesie kosztorysowania umożliwia elektroniczne przekazywanie danych pomiędzy poszczególnymi programami na kolejnych etapach tworzenia profesjonalnego kosztorysu. Jednocześnie zakup pakietu uzupełniających się narzędzi, w porównaniu z zakupem poszczególnych jego elementów oddzielnie, gwarantuje wymierną korzyść finansową.

  Wszechstronne i kompleksowe narzędzie
  System ATHENA przeznaczony jest dla firm i osób profesjonalnie zajmujących się wyceną inwestycji/robót budowlanych m.in. dla firm budowlanych, deweloperskich, pracowni kosztorysowych i inżynieryjnych, biur architektoniczno-projektowych, a także instytucji administracji państwowej i przedsiębiorstw realizujących inwestycje w ramach swojej działalności gospodarczej.

  Aktualizacje i bogata baza katalogowa
  Wchodzące w skład Systemu ATHENA programy Norma, mają bazę ponad 300 katalogów, można aktualizować je poprzez prenumeratę kwartalnika Buduj z Głową. System współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na polskim rynku bazami cenowymi, w tym bazą cenową INTERCENBUD, która może być uaktualniana przez Internet lub ukazującą się co kwartał płytę CD.

  System ATHENA składa się z następujących elementów:
  ■  Norma EXPERT – program do kosztorysowania
  ■  Norma PRO – program do kosztorysowania
  ■  Miara PRO – program do przedmiarowania
  ■  PLANISTA 6.5.20 – program do harmonogramowania robót budowlanych
  ■  Buduj z Głową – aktualizacja programów Norma
  ■  INTERCENBUD – Ogólnopolska Baza Cen w Budownictwie.

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie