Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Produkty budowlane » Oprogramowanie » Programy do konstrukcji

Program KOMPAS-3D

 • Drukuj
 • Drukuj
 • Powiadom znajomego
 • Podziel się w internecie
 • KOMPAS-3D to światowej klasy system do projektowania. Służy do tworzenia trójwymiarowych modeli z powiązanych części i złożeń, zawierających nowo tworzone i standardowe elementy strukturalne. Wykorzystane w programie jądro matematyczne oraz technologia parametryczna (opracowane przez specjalistów ASCON) pozwalają na szybkie tworzenie modeli typowych produktów w oparciu o zaprojektowany wcześniej prototyp. Umożliwia to znaczne skrócenie czasu projektowania i wprowadzania produktów do procesu produkcyjnego w możliwie krótkim terminie. Szeroki zakres funkcji ułatwia rozwiązywanie problemów związanych z uzupełnianiem projektów i utrzymaniem produkcji.

  Najważniejsze funkcje i cechy programu:
  ■  szybkie tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej (rysunki złożeniowe, zestawienia komponentów, schematy szczegółowe itp.)
  ■  przetwarzanie danych geometrycznych do zastosowań projektowych
  ■  przetwarzanie danych geometrycznych do programów CNC (programy sterujące maszynami)
  ■  eksport modeli 3D do formatu PDF 3D oraz rysunków 2D do formatu PDF
  ■  wygładzanie krawędzi w modelach 3D
  ■  obsługa formatu STL
  ■  wymiana danych między różnymi systemami CAD/CAM/CAE poprzez funkcję eksportu i importu plików (obsługa formatów IGES, SAT, XT, STEP, VRML)
  ■  wprowadzanie standardowych produktów z bibliotek do modelu oraz tworzenie bibliotek użytkownika.

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie