Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Przewodnik Projektanta archiwum

e-wydanie Przewodnika Projektanta nr 1/2018

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

Data wprowadzenia: 29.03.2018 r.

To już kolejne wydanie „Przewodnika Projektanta”. Znajdą w nim Państwo informacje związane, m.in. z projektowaniem stropów zespolonych, akustyki w obiektach, a także dotyczące zawilgocenia warstw termoizolacji dachów zielonych. Ponadto polecamy artykuły zarówno na temat projektowania 3D+, jak i poświęcone zagadnieniom prawnym. W tym wydaniu publikacji mogą Państwo przeczytać o prawie autorskim projektanta oraz o procedurach poprzedzających rozpoczęcie robót budowlanych.

W tym wydaniu czasopisma zamieszczamy również ankietę i będziemy wdzięczni za jej wypełnienie i odesłanie. Jest ona również dostępna na stronie www.izbudujemy.pl/ankieta. Poznając Państwa wypowiedzi będziemy mogli jeszcze bardziej dostosować naszą publikację do Państwa potrzeb i oczekiwań. Gorąco zachęcamy do jej wypełniania.

Pobierz e-wydanie "Przewodnik Projektanta" nr 1/2018

 Przewodnik Projektanta