Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Katalog Inżyniera

ROSA-MET Radom - prezentacja

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

ROSA-MET Radom Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 11.12.2017 r.

ROSA-MET Radom Sp. z o.o. jest częścią grupy firm ROSA, łączącej usługi budowlane, produkcję konstrukcji stalowych i linii technologicznych oraz zarządzanie inwestycyjne. Wszystkie firmy mają siedzibę w Radomiu i kapitał w 100% polski. Grupa ROSA jako generalny wykonawca lub podwykonawca realizuje projekty komercyjne, użyteczności publicznej, sportowe, przemysłowe oraz budownictwa mieszkaniowego. ROSA zatrudnia doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów w budownictwie. Spółka przestrzega standardów jakości ISO oraz wprowadza innowacyjne i ekologiczne rozwiązania technologiczne do realizowanych projektów. 

Rosa Met Radom, Katalog Inżyniera Rosa Met Radom, Katalog Inżyniera


Oferta firmy
ROSA-MET Radom jest właścicielem wytwórni konstrukcji stalowych. Nowoczesny park maszynowy pozwala między innymi na potwierdzoną certyfikatami szybką, zautomatyzowaną produkcję dwuteowników spawanych oraz innych elementów konstrukcyjnych. System odpowiada potrzebom największych koncernów budowlanych w Polsce i Unii Europejskiej. Dzięki własnemu zapleczu magazynowo-sprzętowemu i kadrze inżynieryjno-technicznej spółka jest w stanie terminowo realizować skomplikowane i niestandardowe projekty konstrukcyjne. Park technologiczny pozwala na produkcję konstrukcji o niestandardowych kształtach i gabarytach. Większość produktów znajduje jednak zastosowanie w budowach hal stalowych i obiektów wielkokubaturowych. ROSA-MET Radom od lat inwestuje w rozwój parku technologicznego. Jako jedyna firma w regionie ma prawo nadawania swoim konstrukcjom symbolu CE.

Obecnie zakres usług obejmuje m.in.:
■  cięcie automatyczne (wycinarki plazmowe, gazowe, water-jet) i mechaniczne (piły taśmowe, gilotyny)
■  spawanie elektrodą otuloną (MMA 111), spawanie w osłonie gazów (MAG 135), zmechanizowane spawanie blachownic (spawanie łukiem krytym metodą SAW 121)
■  obróbki z wykorzystaniem pras CNC, frezarek i tokarek tradycyjnych oraz CNC
■  w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych – czyszczenie w śrutownicy przelotowej, malowanie (farbami epoksydowymi lub poliuretanowymi, proszkowe, ogniochronne).

 

Rosa Met Radom, Katalog Inżyniera Rosa Met Radom, Katalog Inżyniera

 

W roku 2016, bazując na dziedzictwie spółki Techmatrans, ROSA-MET Radom zainwestował w produkcję urządzeń transportu technologicznego, koncentrują c się na wprowadzaniu prototypowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki rozbudowie biura konstrukcyjnego, zatrudniającego inżynierów konstruktorów o bogatym doświadczeniu w projektowaniu maszyn i linii technologicznych, firma projektuje i produkuje unikalne rozwiązania transportu technologicznego, umożliwiają ce integrację rozbudowanych linii produkcyjnych. Urządzenia wykorzystują najnowsze rozwiązania  z zakresu sterowania i programowania maszyn, dzięki temu wspomagają proces automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych.
Jednocześnie, odpowiadając na zapotrzebowanie rosnącego sektora budownictwa przemysłowego, ROSA-MET Radom wprowadził do produkcji rozbudowaną gamę doków, mostów i platform przeładunkowych. Prace rozwojowo-badawcze związane z opracowaniem konstrukcji i rozwiązań urządzeń przeładunkowych wykonane zostały przez zespół pracowników firmy – inżynierów konstruktorów i automatyków. W ofercie firmy ROSA-MET Radom znajdują się również odbojnice stalowe, które można zamawiać za pośrednictwem sklepu internetowego sklep.rosamet.pl.

 

Rosa Met Radom, Katalog InżynieraPrzykładowe realizacje

Hala widowiskowo-sportowa, Radom
Zakres robót: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 700 ton, fasady i mobilnych trybun widowiskowych, 2017 r.
Hala lodowa, Tomaszów Mazowiecki
Zakres robót: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 800 ton, rozpiętość jednej kratownicy 90 m przy ciężarze 70 ton, 2017 r.
Ubojnie drobiu, Radom
Zakres robót: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 750 ton, 2017 r.
Hala produkcyjno-magazynowa CERRAD, woj. mazowieckie
Zakres robót: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 1100 ton, 2017 r.
Hangar lotniczy, Oslo, Norwegia
Zakres robót: wykonanie konstrukcji stalowej o masie ok. 450 ton, 2014 r.
Stadion piłkarski, Lublin
Zakres robót: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 800 ton, 2013 r.

 

Rosa-Met Radom, Katalog Inżyniera Rosa-Met Radom, Katalog Inżyniera


Certyfikaty i świadectwa
■  Certyfikat TÜV Rheinland poświadczający wdrożenie i stosowanie systemu jakości w spawalnictwie zgodnego z normą PN-EN ISO 3834-2.
■  Certyfikat TÜV Rheinland na zgodność z normą PN-EN 1090 Wykonywanie konstrukcji stalowych i aluminiowych.
■  Licencje uprawniające do nakładania pęczniejących farb ognioochronnych.

 

Rosa Met Radom, Katalog Inżyniera

Rosa Met Radom, Katalog Inżyniera

ROSA-MET Radom Sp. z o.o.

ROSA-MET Radom Sp. z o.o. jest częścią grupy firm ROSA, łączącej usługi budowlane, produkcję konstrukcji stalowych i linii technologicznych oraz zarządzanie inwestycyjne. Wszystkie firmy mają siedzibę w Radomiu i kapitał w 100% polski.

Grupa ROSA jako generalny wykonawca lub podwykonawca realizuje projekty komercyjne, użyteczności publicznej, sportowe, przemysłowe oraz budownictwa mieszkaniowego.

ROSA zatrudnia doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów w budownictwie. Spółka przestrzega standardów jakości ISO oraz wprowadza innowacyjne i ekologiczne rozwiązania technologiczne do realizowanych projektów.

 

Lista wybranych realizacji firmy

 

Hala widowiskowo-sportowa

Hala lodowa

Ubojnie drobiu

 

Hala produkcyjno-magazynowa CERRAD

Hangar lotniczy

Stadion piłkarski

 

 


 

Hala widowiskowo-sportowa

 

Adres:

Radom

Zakres robót: 

wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 700 ton, fasady i mobilnych trybun widowiskowych 

Realizacja:

2017 r.

 


 

Hala lodowa

 

Adres:

Tomaszów Mazowiecki

Zakres robót:   

wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 800 ton, rozpiętość jednej kratownicy 90 m przy ciężarze 70 ton

Realizacja:

2017 r.

 


 

Ubojnie drobiu

 

Adres:

Radom

Zakres robót: 

wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 750 ton 

Realizacja:

2017 r.

 


 

Hala produkcyjno-magazynowa CERRAD

 

Adres:

woj. mazowieckie

Zakres robót: 

wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 1100 ton 

Realizacja:

2017 r.

 


 

Hangar lotniczy

 

Adres:

Oslo, Norwegia

Zakres robót: 

wykonanie konstrukcji stalowej o masie ok. 450 ton 

Realizacja:

2014 r.

 


 

Stadion piłkarski

 

Adres:

Lublin

Zakres robót: 

wykonanie i montaż konstrukcji stalowej o łącznej masie ok. 800 ton 

Realizacja:

2013 r.

 

 

ROSA-MET Radom - prezentacja

ROSA-MET Radom Sp. z o.o. jest częścią grupy firm ROSA, łączącej usługi budowlane, produkcję konstrukcji stalowych i linii technologicznych oraz zarządzanie inwestycyjne. Wszystkie firmy

więcej »

ROSA-MET Radom Sp. z o.o. - prezentacja

ROSA-MET Radom Sp. z o.o. stanowi część grupy firm ROSA, do której należą specjalistyczne przedsiębiorstwa budowlane, inwestycyjne oraz deweloperzy. Firma powstała w 2006 roku. Obecnie

więcej »

Jakie są zalety konstrukcji stalowych o dużych rozpiętościach?

W budownictwie nieustannie poszukuje się nowych rozwiązań, które pomogłyby w szybki i tani sposób wybudować halę produkcyjną, sportową, hangar lub też zajezdnię. Istnieje zasada

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie