Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

Ekologia a Granulator Destruktu Asfaltowego

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

MAKRUM Project Management Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 25.10.2017 r.

Makrum, Vademecum Infrastruktur\a

Tworząc nowy produkt od początku zakładaliśmy, że ma być on wyjątkowo innowacyjny i wyróżniający się na rynku. Postawiliśmy nie tylko na jego funkcjonalność, ale także na właściwości związane z recyklingiem, co jest ważnym elementem w procesie tworzenia Granulatu. Granulator Destruktu Asfaltowego MAKRUM to innowacyjny produkt, który pomaga branży budownictwa drogowego nie tylko unowocześnić i usprawnić proces budowy dróg i nawierzchni, ale również zadbać o środowisko, w którym żyjemy. Ten proekologiczny zamysł konstruktorów pozwala na ponowne użycie materiału wykorzystywanego do budowy infrastruktury drogowej. Dzięki temu Granulator Destruktu Asfaltowego jest urządzeniem wpisującym się we współczesne tendencje ekologicznych rozwiązań w różnych dziedzinach naszego życia. Biorąc pod uwagę trendy w branży budownictwa, wyraźnie można przewidzieć regularny wzrost udziału granulatu w procesie produkcji. Oprócz aspektu ekologicznego, ważny jest również kontekst ekonomiczny, umożliwiający optymalizację kosztów. Dzięki zwiększeniu udziału destruktu asfaltowego w mieszankach bitumicznych jesteśmy w stanie zauważyć oszczędności już w pierwszych etapach inwestycji. Chciałbym podkreślić również wysoką wydajność urządzenia oraz niską energochłonność. Co ważne, przemyślana budowa maszyny MAKRUM pozwala na nieskomplikowaną obsługę, a i innowacyjne rozwiązania konstruktorskie zapewniają pracę w każdej temperaturze.

Jacek Korzeniewski
Kierownik Działu Konstruktorskiego
MAKRUM

MAKRUM Project Management Sp. z o.o.

MAKRUM to marka z niemalże 150-letnim doświadczeniem. Zajmuje się produkcją maszyn krusząco-mielących np. kruszarek, młynów. W ofercie ma też innowacyjny produkt: Granulator Destruktu Asfaltowego. MAKRUM wykonuje również ciężkie konstrukcje stalowe.

Ekologia a Granulator Destruktu Asfaltowego

Tworząc nowy produkt od początku zakładaliśmy, że ma być on wyjątkowo innowacyjny i wyróżniający się na rynku. Postawiliśmy nie tylko na jego funkcjonalność, ale także na

więcej »

Granulator Destruktu Asfaltowego

Wśród nowości ukazujących się na rynku w obszarze infrastruktury jest Granulator Destruktu Asfaltowego MAKRUM. Urządzenie to prezentuje innowacyjne podejście konstruktorskie oraz solidną

więcej »

Dokumenty tekstowe

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie