Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

IZOHAN Sp. z o.o. - prezentacja

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

IZOHAN Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 24.10.2017 r.

IZOHAN to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku materiałów budowlanych.
Firma oferuje systemowe rozwiązania w zakresie hydroizolacji i renowacji: fundamentów, tarasów i balkonów, dachów, pomieszczeń mokrych, basenów, zbiorników na wodę i nieczystości, posadzek oraz obiektów inżynieryjnych, drogowych i przemysłowych.
Wprowadzając na rynek nowoczesne technologie i rozwiązania, firma stała się ekspertem w dziedzinie chemii budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów hydroizolacyjnych. W ofercie firmy znajdują się zarówno produkty bezspoinowe, jak i bitumiczne materiały rolowe.
IZOHAN od wielu lat jest obecny na inwestycjach drogowych i mostowych, dostarczając skuteczne rozwiązania systemowe, także tam, gdzie nie mogą być zastosowane tradycyjne metody.

Vademecum Infrastruktura, Izohan, przykładowy most 1
Izolacja obiektów inżynierskich
Jednym z wyrobów, doskonale sprawdzającym się przy izolacji obiektów inżynieryjnych, jest  IZOHAN renobud R-112, będący bezspoinową powłoką hydroizolacyjno-pielęgnacyjną.
Produkt ten przeznaczony jest do wykonywania izolacji przeciwwodnych pionowych i poziomych powierzchni betonowych obiektów inżynierskich, w tym betonowych płyt pomostów drogowych i kolejowych obiektów mostowych.
Właściwości IZOHAN renobud R-112 są następujące:
  może być układany zarówno na świeżym, młodym, jak i dojrzałym podłożu betonowym
  układany na świeżym podłożu betonowym zabezpiecza beton przed zbyt szybkim parowaniem wody i pełni funkcję środka pielęgnującego
  bezpośrednio na izolacji z IZOHAN renobud R-112 można układać nawierzchnie asfaltowe, w tym z asfaltu lanego
  tworzy elastyczną, wodoszczelną powłokę izolacyjną
  jest odporny na działanie agresywnych substancji rozpuszczonych w wodzie
  jest odporny na przemarzanie
  jest odporny na działanie wody pod ciśnieniem
  jest dobrze przyczepny do betonowego podłoża – min. 1,5 N/mm2
  może być stosowany jako grunt pod papę zgrzewalną po rozcieńczeniu rozpuszczalnikiem organicznym.
IZOHAN renobud R-112 ma Aprobatę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów nr AT/2009-03-1544/1.

Vademecum Infrastruktura, Izohan, Most Uniwersytecki we Wrocławiu
Kolejnym produktem firmy IZOHAN, który zyskał uznanie na budowach w całej Polsce, jest papa asfaltowa Nexler MOST+.
Jest ona przeznaczona do wykonywania jednowarstwowych izolacji przeciwwodnych na betonowych obiektach mostowych, zarówno drogowych, jak i kolejowych. Szczególnie polecana jest do stosowania na płytach pomostów, po których odbywa się ruch pojazdów mechanicznych. Izolację z papy Nexler MOST+ można również układać na innych budowlach komunikacyjnych, także podziemnych.  
Nexler MOST+ otrzymał Aprobatę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów nr AT/2013-02-3022.
IZOHAN, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wykonawców i inwestorów, oferuje Nexler MOST+ w rolkach o niestandardowych wymiarach. Produkt jest dostępny na zamówienie klienta z indywidualnym określeniem parametrów długości, nawet do 45 m.

Vademecum Infrastruktura, Izohan, przykładowy most 2

IZOHAN Sp. z o.o.

Firma oferująca systemowe rozwiązania w zakresie hydroizolacji i renowacji: fundamentów, tarasów i balkonów, dachów, pomieszczeń mokrych, basenów, zbiorników na wodę i nieczystości, posadzek oraz obiektów inżynieryjnych, drogowych i przemysłowych.

Wykonywanie izolacji przeciwwodnej na świeżym betonie

Dla każdego inwestora istotny jest czas przeznaczony na wykonanie inwestycji. Jeśli jest to możliwe, wykorzystuje się technologie, które umożliwiają skrócenie poszczególnych etapów

więcej »

IZOHAN Sp. z o.o. - prezentacja

IZOHAN to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku materiałów budowlanych. Firma oferuje systemowe rozwiązania w zakresie hydroizolacji i

więcej »

Ochrona przed rakotwórczym działaniem radonu

Raporty Światowej Organizacji Zdrowia wskazują radon jako najgroźniejszy czynnik powodujący raka płuc dla osób niepalących, a drugi dla palaczy tytoniu. Radon wpływa także na rozwój

więcej »

Jak ułożyć warstwy dachu zielonego na płycie garażowej?

Dachy zielone jako patio na płytach garażów podziemnych są częstym rozwiązaniem architektonicznym cieszącym się coraz większą popularnością. Na powierzchni takiego dachu mogą

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie