Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

PEO TRANSTIMEX 360o – szklane punktowe elementy odblaskowe

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

VAN BERDE Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 20.10.2017 r.

PEO TRANSTIMEX 360o są wielokierunkowymi, punktowymi elementami odblaskowymi wykonanymi z bardzo wytrzymałego szkła hartowanego, o skuteczności odblaskowej w zakresie 360o. Długość życia porównywalna jest z długością funkcjonowania nawierzchni jezdni – po osadzeniu i wklejeniu w nawierzchnię drogi oraz w krawężniki, niemożliwe jest wyrwanie elementu (nad nawierzchnię wystaje tylko soczewka wysokości 14 mm). Wytrzymują nacisk punktowy rzędu 80 t oraz działalność pługów śnieżnych, przez co praktycznie są niezniszczalne. Nie wymagają także konserwacji. Można je stosować zarówno na nawierzchniach betonowych, jak i asfaltowych.
Wymiary PEO TRANSTIMEX 360o: średnica 100 mm, wysokość całkowita 36 mm. Dostępne kolory: biały, czerwony, zielony. Są zgodne z normami PN-EN 1463-1, PN-EN 1463-2 oraz mają certyfikat CE.

Producent: VAN BERDE Sp. z o.o.
Zastosowanie: poziome oznakowanie dróg (środkowe i boczne linie pasów ruchu, wydzielone pasy ruchu, skrzyżowania, ronda, łuki, wysepki, tunele)

PEO TRANSTIMEX

VAN BERDE Sp. z o.o.

Polska firma specjalizująca się od 10 lat w produkcji elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego. Produkuje wyroby z gumy, polietylenu, a także z recyklingu gumowego i PVC.

VAN BERDE Sp. z o.o. - prezentacja

VAN BERDE to podstawa – hasło, które towarzyszy firmie od jej powstania. To właśnie produkcja podstaw pod znaki drogowe zapoczątkowała rozwój całej gamy wyrobów bezpieczeństwa ruchu

więcej »

PEO TRANSTIMEX 360o – szklane punktowe elementy odblaskowe

PEO TRANSTIMEX 360o są wielokierunkowymi, punktowymi elementami odblaskowymi wykonanymi z bardzo wytrzymałego szkła hartowanego, o skuteczności odblaskowej w zakresie 360o. Długość życia

więcej »

System oznakowania robót drogowych WIVA

System WIVA składa się z podstawy (600x400x105 mm) oraz znaku U-21 (1000x250x15 mm), które łącznie ważą 17 kg. Jest to nowatorskie rozwiązanie na polskim rynku, które charakteryzuje:

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie