Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum Izolacje

Instalacja do produkcji ultra czystego kwasu monochlorooctowego UP-MCAA

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

MULTISERWIS Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 28.06.2017 r.

Firma Multiserwis wykonała innowacyjną instalację do produkcji ultra czystego kwasu monochlorooctowego w zakładach chemicznych PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Zakres prac obejmował dostawę i montaż izolacji termicznych rurociągów, aparatów oraz urządzeń technologicznych instalacji UP-MCAA. Wykonanie izolacji na rurociągach objęło 14 000 m2, natomiast na aparatach i urządzeniach 2000 m2.

Wykonawca instalacji: MULTISERWIS Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o.
Zamawiający: PCC Rokita SA
Lokalizacja: Brzeg Dolny


instalacje przemysłowe, rurociagi

MULTISERWIS Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w technikach izolacyjnych dla przemysłu energetycznego, chemicznego, paliwowego, cementowo-wapienniczego oraz budownictwa. Zakres działalności obejmuje również prace rusztowaniowe oraz produkcję konstrukcji i płaszczy ochronnych.
MULTISERWIS Sp. z o.o. - prezentacja

Od ponad 26 lat w Krapkowicach działa przedsiębiorstwo Multiserwis Sp. z o.o., które bierze udział w przemianach na polskim rynku izolacji przemysłowych. Spółka rozszerzyła zakres

więcej »

Instalacja do produkcji ultra czystego kwasu monochlorooctowego UP-MCAA

Firma Multiserwis wykonała innowacyjną instalację do produkcji ultra czystego kwasu monochlorooctowego w zakładach chemicznych PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Zakres prac obejmował dostawę i

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie