Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum Izolacje

KOESTER Polska Sp. z o.o. - prezentacja

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

KOESTER Polska Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 27.06.2017 r.

KÖSTER BAUCHEMIE AG specjalizuje się w produkcji materiałów do hydroizolacji i ochrony budowli oraz systemów uszczelnień. Proponuje skuteczne rozwiązanie każdego problemu związanego ze szkodliwym działaniem wody i wilgoci, zarówno podczas renowacji budynków historycznych, jak i w trakcie budowy nowych obiektów.
Aby zawsze być „krok do przodu” firma systematycznie opracowuje i wprowadza na rynek nowe produkty. KÖSTER BAUCHEMIE AG
nie szczędzi czasu, nakładów na badania i rozwój nowych systemów oraz materiałów hydroizolacyjnych.

Oferta firmy
Aktualna oferta firmy obejmuje:
■  uszczelnienia bitumiczne od strony pozytywnej
■  krystalizujące mikrozaprawy uszczelniające od strony negatywnej
■  uszczelnienia zbiorników i tuneli
■  tynki renowacyjne
■  systemy odcinające wilgoć podciąganą kapilarnie
■  systemy do uszczelniania piwnic
■  kompletne systemy iniekcji rys
■  produkty do naprawy i ochrony betonu, domieszki do betonu i zapraw
■  mineralne masy wyrównawcze
■  powłoki posadzkowe
■  systemy wodochronne powierzchni betonowych
■  uszczelnienia dylatacji
■  hydroizolacje pomieszczeń mokrych
■  samoprzylepne izolacje bitumiczne
■  systemy ochrony elewacji
■  membrany dachowe TPO i ECB.

Przykładowe realizacje
Stadion olimpijski w Pekinie, Empire State Building w Nowym Jorku, port lotniczy w Monachium, Pałac Królewski w Kopenhadze, terminale portu lotniczego Schiphol w Amsterdamie, elektrownia atomowa Kozłoduj w Bułgarii, budynek giełdy w Bombaju, Kanał Panamski, Centrum Handlowe Manufaktura w Łodzi – to tylko niektóre obiekty na świecie, przy budowie których z powodzeniem znalazły zastosowanie systemy hydroizolacji KÖSTER.

chemia budowlana, hydroizolacje, tynki, naprawa

Jakość produktów
Dewizą firmy jest nieuznawanie kompromisów dotyczących jakości produktu, dlatego też oferuje klientom materiały najwyższej jakości, o dużej trwałości i optymalnej wydajności. Polityka spółki zakłada ścisłą i długotrwałą współpracę z architektami i wykonawcami, co przekłada się na duże korzyści dla inwestora. Zasady te odnoszą się nie tylko do produktów, ale i do obsługi klientów. Oznacza to, że wszystkie obszary działalności tj. badania i rozwój, zakup, administracja, produkcja, logistyka i dystrybucja są zorientowane na najwyższą jakość obsługi klienta, co gwarantuje System Zarządzania Jakością QM zgodny z wymaganiami normy DIN EN ISO 9001:2008.

Dodatkowe usługi
Podczas projektowania hydroizolacji dla konkretnego obiektu należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak: rodzaj materiałów, właściwości podłoża, poziom wody gruntowej, a także przewidywane warunki eksploatacji i obciążenia, jakim izolacja musi sprostać. Profesjonalne i kompetentne doradztwo techniczne na obiektach jest ważnym warunkiem efektywnego zastosowania systemów uszczelnień i hydroizolacji KÖSTER. Dlatego organizowane są szkolenia dla firm wykonawczych i zapewnione doradztwo, jak również materiały informacyjne dla projektantów oraz inwestorów.


chemia budowlana, hydroizolacje, tynki, laboratorium

KOESTER Polska Sp. z o.o.

Specjalizuje się w produkcji materiałów do hydroizolacji, renowacji i ochrony budowli oraz systemów uszczelnień. Firma oferuje skuteczne rozwiązanie każdego problemu związanego ze szkodliwym działaniem wody i wilgoci.

KOESTER Polska Sp. z o.o. - prezentacja

KÖSTER BAUCHEMIE AG specjalizuje się w produkcji materiałów do hydroizolacji i ochrony budowli oraz systemów uszczelnień. Proponuje skuteczne rozwiązanie każdego problemu związanego ze

więcej »

KÖSTER NB-1 Plus – mineralny system ochrony betonu

System cechuje się wysoką odpornością chemiczną, klasą ekspozycji do XA3 włącznie wg PN-EN 206-1, paroprzepuszczalnością, bardzo dobrą przyczepnością i penetracją w podłoże, a także

więcej »

Dokumenty tekstowe

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie