Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum Izolacje

HYDROEKSPERT Biuro Projektów i Usług - prezentacja

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

HYDROEKSPERT Biuro Projektów i Usług

Data wprowadzenia: 27.06.2017 r.

Firma Hydroekspert obecna jest na rynku od ponad 25 lat. Specjalizuje się w opracowywaniu projektów uszczelnień, napraw i wzmocnień konstrukcji budynków narażonych na zawilgocenie. Projekty uszczelnień nowych obiektów wykonywane są w technologii tzw. „białej wanny”, a sposoby naprawy przygotowywane są indywidualnie
do każdego zakresu robót.

hydroizolacja, biała wanna hydroizolacja, biała wanna


Zakres działalności

Działalność firmy obejmuje:
ekspertyzy, opinie stanu technicznego budynków i budowli w pełnym zakresie
projekty uszczelnień oraz nadzory nad wykonaniem prac hydroizolacyjnych
badanie stopnia zawilgocenia budynków oraz poszczególnych przegród budowlanych.

Technologia uszczelnień
Do badań firma Hydroekspert używa specjalistycznej, bezinwazyjnej aparatury pomiarowej. Ściśle współpracuje z Laboratorium Budowlanym oraz Ośrodkiem Rzeczoznawstwa i Techniki Budowlanej PZITB.
W swoich projektach dotyczących hydroizolacji firma wykorzystuje zaawansowane technologicznie zaprawy głęboko penetrujące, które działają na poziomie jonów. Materiały, które są stosowane w opracowaniach mogą być używane między innymi w budownictwie hydrotechnicznym (zaporach wodnych, elektrowniach wodnych, nadbrzeżach portowych). Proponowane technologie uszczelnień były stosowane również w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i zamieszkania zbiorowego. Wszystkie oferowane materiały posiadają atesty oraz certyfikaty.
Zaprawy głęboko penetrujące proponowane przez firmę stanowią zaporę dla rozwoju wtórnego grzybów i likwidują istniejące zagrzybienia.
Prace uszczelniające prowadzone są od wewnątrz, bez konieczności odkrywania fundamentów od strony zewnętrznej. Nie ma również potrzeby wykonywania wykopów, demontażu chodników, jezdni oraz istniejących sieci. Dzięki temu prace realizowane są szybciej i taniej.

Technologia tzw. „białej wanny”
Firma oferuje również projekty uszczelnień związane z technologią tzw. „białej wanny”, która została ulepszona o materiały działające również na poziomie jonów.

Współpraca
Hydroekspert współpracuje na stałe z doświadczonymi wykonawcami, którzy zostali przeszkoleni w proponowanych przez firmę technologiach. Sprawuje nadzór nad wykonywanymi pracami i przeprowadza szczegółowe odbiory, aby zapewnić najwyższy poziom usług.

teatr narodowy, plac teatralny, Warszawa hotel polonia, aleje jerozolimskie, Warszawa
Teatr Narodowy, pl. Teatralny, Warszawa Hotel Polonia, Al. Jerozolimskie, Warszawa

 

hotel radisson, grzybowska, Warszawa
Hotel Radisson, ul. Grzybowska, Warszawa

HYDROEKSPERT Biuro Projektów i Usług

Firma obecna na rynku od ponad 25 lat. Specjalizuje się w hydroizolacjach. Wykonuje opinie oraz ekspertyzy budynków i budowli. Opracowuje projekty uszczelnień, naprawy i wzmocnienia konstrukcji budynków narażonych na zawilgocenie.

HYDROEKSPERT Biuro Projektów i Usług - prezentacja

Firma Hydroekspert obecna jest na rynku od ponad 25 lat. Specjalizuje się w opracowywaniu projektów uszczelnień, napraw i wzmocnień konstrukcji budynków narażonych na zawilgocenie. Projekty

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie