Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum Izolacje

Zgrzewarka Leister UNIROOF ST/AT

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 23.06.2017 r.

Nowa zgrzewarka samojezdna do folii termoplastycznych, wykorzystywanych do hydroizolacji dachów płaskich, skośnych (do 40o) oraz do zgrzewania folii stosowanych przy izolacji parkingów i fundamentów. Podstawową zaletą Leister UNIROOF jest jej poręczność i kompaktowa konstrukcja. W odróżnieniu od większego modelu – VARIMAT V2, transport urządzenia na dach nie wymaga użycia dźwigu, podnośnika lub windy. Można ją z powodzeniem wykorzystywać zarówno na dachach o dużych powierzchniach, na tarasach, jak i balkonach.
Konstrukcja zgrzewarki UNIROOF zapewnia duży komfort pracy przy obróbce folii izolacyjnych. Dzięki przesuwanej belce podwozia, zgrzewa bezproblemowo w miejscach trudno dostępnych oraz na attykach, a wymagana zakładka od ogniomurów wynosi tylko 10 cm.
Wersja ST urządzenia jest wyposażona w szczotkowy silnik dmuchawy oraz manualne sterowanie prędkością, temperaturą i przepływem powietrza. UNIROOF AT zgrzewa o 20% szybciej dzięki zastosowaniu bezobsługowego silnika dmuchawy, jest wyposażony w elektroniczną regulację temperatury i prędkości w układzie zamkniętym oraz wyświetlacz parametrów pracy.

Dystrybutor: Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.

zgrzewarka folii, heisslufttechnik

Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.

Autoryzowany przedstawiciel firmy Leister Technologies AG. Oferuje: sprzęt i doradztwo techniczne w zakresie zgrzewania i spawania materiałów hydroizolacyjnych, szkolenia produktowe oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zgrzewarka Leister UNIROOF ST/AT

Nowa zgrzewarka samojezdna do folii termoplastycznych, wykorzystywanych do hydroizolacji dachów płaskich, skośnych (do 40o) oraz do zgrzewania folii stosowanych przy izolacji parkingów i

więcej »

Dokumenty tekstowe

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie