Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum Izolacje

HOGER – dom pod klucz

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

Hoger Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 22.06.2017 r.

Firma zajmuje się produkcją prefabrykowanych domów z zastosowaniem szkła spienionego. Budynki mają fundamenty żelbetowe monolityczne, prefabrykowane ściany nośne trójwarstwowe wykonane z: warstwy mineralnej akumulującej ciepło, lekkiego betonu na bazie spienionego szkła (tworzącą część konstrukcyjną z izolacją termiczną i akustyczną) oraz dodatkowej warstwy styropianu z tynkiem silikonowym. Płyta stropowa wykonana jest ze zbrojonego betonu lekkiego na bazie spienionego szkła. Budynki są bardzo ciepłe i suche, a przy tym odporne na grzyby, pleśnie, gryzonie.
Dom HOGER stawiany jest w ciągu jednego dnia. Wszystkie elementy: fundamenty, ściany, podłoga i dach są przywożone na budowę i montowane na miejscu. Dzięki nowoczesnej technologii łączenia elementów i dobrze zorganizowanemu zespołowi, firma jest w stanie przygotować dom do zamieszkania w dwa tygodnie – z wszelkimi instalacjami, wykończony, z pomalowanymi ścianami, wykonaną łazienką, wszystko zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami klienta. Wszystkie domy HOGER łączy jedna cecha – są parterowe. Firma bazuje na kilku głównych projektach, z których klient wybiera najbardziej mu odpowiadający.

Producent: Hoger Sp. z o.o. Zakład Produkcji Szkła Spienionego

dom prefabrykowany, hoger

Hoger Sp. z o.o.

Grupa Hoger zajmuje się produkcją, sprzedażą materiałów budowlanych do budowy autostrad, obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Grupa ma własne zakłady do produkcji szkła piankowego, prefabrykacji elementów, betoniarnie, składy materiałów oraz market budowlany.

HOGER® – nowoczesna izolacja fundamentu

Szkło spienione (ang. foam glass, inaczej szkło piankowe) jest lekkim materiałem o zamkniętej porowatej strukturze i bardzo dobrych właściwościach fizykochemicznych. Powstaje w piecu tunelowym

więcej »

HOGER – dom pod klucz

Firma zajmuje się produkcją prefabrykowanych domów z zastosowaniem szkła spienionego. Budynki mają fundamenty żelbetowe monolityczne, prefabrykowane ściany nośne trójwarstwowe wykonane z:

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie