Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Katalog Inżyniera

Easy!Force marki Kärcher czyli rewolucja w myciu ciśnieniowym

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

Kärcher Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 15.03.2017 r.

Dbanie o czystość maszyn budowlanych procentuje, mianowicie wydłuża żywotność i tym samym pozwala zachować dłużej wartość naszego sprzętu. W tej branży często mamy do czynienia z długotrwałą pracą mocno zabrudzonych maszyn. Firma Kärcher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom specjalistów branży budowalnej wprowadzając na rynek nowość, która zrewolucjonizuje raz na zawsze mycie ciśnieniowe. Jest to nowy pistolet Easy!Force, który sprawia, że do przytrzymania spustu pistoletu nie potrzeba już siły. Konstrukcja pistoletu jest tak zaprojektowana, że to siła wody pracuje za nas, dzięki czemu operowanie pistoletem i lancą staje się o wiele prostsze.

Easy!Force. Zero siły, pełna moc!

Nowy pistolet to nowy design i nowa zasada działania, mianowicie wykorzystuje on siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu. Spust naciska się spodem dłoni, co znacznie ułatwia korzystanie z pistoletu i zwiększa komfort pracy. W branży budowlanej, gdzie do wykonania wszystkich prac czyszczących potrzebujemy zwykle sporo czasu, praca nowym pistoletem to wygoda, lepsza ergonomia, oszczędność czasu oraz bezpieczeństwo, dzięki intuicyjnej blokadzie, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu.

karcher, easy!force

Pistolet Easy!Force jest dostępny w dwóch wersjach: Easy!Force oraz Easy!Force Advanced. W wersji Easy!Force pistolet posiada bardzo wysokiej klasy zawór ze stali szlachetnej. W wersji Advanced pistolet posiada zawór, który jest teraz wykonany z ceramiki, co daje lepsze efekty i zapewnia większą szczelność i trwałość zaworu (trwałość zwiększona o 400%). Testy potwierdziły, że pistolet Easy!Force Advanced jest o ponad pięć razy bardziej wytrzymały, niż inne produkty tej kategorii.

karcher, easy!force

Easy!Lock. Szybkie łączenie akcesoriów

Firma Kärcher wykorzystała sposobność jaka nadarzyła się w związku z produkcją nowego pistoletu, by dokonać dalszych ulepszeń. W rezultacie tych działań zmieniono złącza pistoletu w ten sposób, że teraz aby podłączyć różnego rodzaju elementy np. wąż czy lancę wystarczy jeden obrót 360 stopni. Zawdzięczamy to zmienionym gwintom o nazwie Easy!Lock Innowacyjny system połączeń mieści w sobie zalety szybko-złączki (szybkość połączenia) i łączenia z gwintem (niezawodność, bezpieczeństwo i stabilności). Dzięki opatentowanej konstrukcji Easy!Lock system drastycznie zmniejsza czas nawet do 5x podłączania i rozłączania w porównaniu do tradycyjnych systemów gwintowych zachowując jednocześnie trwałość i wytrzymałość. Łącznie zmieniono 476 akcesoriów i wyposażono je w nowe gwinty. Dzięki specjalnym adapterom nowy pistolet może być również połączony ze starszymi modelami urządzeń. Dzięki adapterom możemy dowolnie łączyć elementy ze sobą, co sprawia, że mamy bardzo wiele nowych możliwości).

Pistolet Easy!Force oraz system Easy!Lock to prawdziwa rewolucja w zakresie mycia wysokociśnieniowego. Poprawie ulegają tu wszystkie parametry pracy, dzięki czemu osiągane efekty zaskoczą każdego w branży budowlanej.

karcher, easy!force

Kärcher Sp. z o.o.

Alfred Kärcher GmbH to niemiecka firma z ponad 80-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń do zachowania czystości w domu i w pracy. Kärcher Sp. z o.o. prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych.

W Polsce Kärcher obecny jest od 1993 r. oferując innowacyjne produkty i technologie czyszczenia: od urządzeń dla rynku konsumenckiego po profesjonalne wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące, przemysłowe odkurzacze, urządzenia piorące i do czyszczenia parą (bez użycia środków chemicznych), szorowarki, zamiatarki, stacjonarne urządzenia ciśnieniowe i odkurzacze samoobsługowe, myjnie samochodowe, systemy recyrkulacji wody oraz firmowe środki czyszczące dla szeregu branż (np. hotelarstwo, gastronomia, budownictwo, rolnictwo, motoryzacja, rzemiosło, handel, usługi porządkowe, logistyka) oraz różnorodne wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych.

Dla firmy Alfred Kärcher GmbH & Co KG innowacyjność jest jednym z najważniejszych czynników rozwoju i sukcesu: 90% produktów Kärcher nie jest starsza niż pięć lat. W 2013 r. firma zaprezentowała ponad 120 nowych produktów i złożyła 50 wniosków o przyznanie patentu. Po raz pierwszy w historii osiągnięta została liczba 500 posiadanych przez firmę patentów.

W ostatnich latach firma Alfred Kärcher GmbH & Co KG była aktywnie zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska oraz wspierała charytatywne, społeczne i kulturalne instytucje w wielu krajach na świecie. Kärcher jest partnerem Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce oraz członkiem United Nations Global Compact (UNGC). Dodatkowo we współpracy z Global Nature Fund firma zbudowała w Kolumbii naturalną, ekologiczną oczyszczalnię ścieków, która pracuje na potrzeby czterotysięcznego miasteczka. Kärcher wykorzystał także własną technologię i wiedzę, aby przyczynić się do konserwacji tak cennych zabytków architektury jak Wielka Kaskada na terenie Pałacu Nymphenburg w Monachium czy London Eye.

Ergonomia – klucz do wydajności

Technologia czyszczenia strumieniem wysokiego ciśnienia wody jest jedną z najczęściej stosowanych m.in. w przemyśle, budownictwie i różnego rodzaju usługach. Skuteczność tej technologii

więcej »

Temperatura wody ma znaczenie. Zalety czyszczenia pod wysokim ciśnieniem

Podstawową zaletą stosowania urządzeń wysokociśnieniowych jest maksymalne skrócenie czasu potrzebnego do wykonania prac czyszczących, nawet o 70% w porównaniu do tradycyjnych metod. W

więcej »

Easy!Force marki Kärcher czyli rewolucja w myciu ciśnieniowym

Dbanie o czystość maszyn budowlanych procentuje, mianowicie wydłuża żywotność i tym samym pozwala zachować dłużej wartość naszego sprzętu. W tej branży często mamy do czynienia z

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie