Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Katalog Inżyniera

ELEKTRA - prezentacja

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

ELEKTRA

Data wprowadzenia: 20.07.2016 r.

Firma specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, przeznaczonych zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak i przemysłowego. Firma została utworzona w 1985 roku i jest obecnie jednym z największych producentów systemów elektrycznego ogrzewania w Europie Środkowej. Od początku swojej działalności firma stawia na jakość oferowanych produktów, czego wynikiem są liczne nagrody.

Oferta firmy
Systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego:
■  Przewody grzejne ELEKTRA UltraTec/DM – cienkie przewody zasilane jednostronnie, stosowane jako ogrzewanie podstawowe. Układane w warstwie elastycznego kleju lub wylewki samopoziomującej bezpośrednio pod posadzką, na etapie wykończeniowym przed położeniem materiału końcowego. Moc jednostkowa wynosi 10 W/m.
■  Maty grzejne ELEKTRA MD/MG – zasilane jednostronnie (MD) lub dwustronnie (MG). Układane w warstwie elastycznego kleju lub wylewce samopoziomującej, bezpośrednio pod posadzką, przed położeniem materiału wykończeniowego. Moc jednostkowa jest równa 100 lub 160 W/m².
■  Maty grzejne ELEKTRA WoodTec™ – zasilane jednostronnie lub dwustronnie. Stosowane do suchego montażu pod panelami podłogowymi lub deską warstwową. Moc jednostkowa to 60 i 70 W/m². 
Systemy przeciwzamarzaniowe:
■  Przewody grzejne ELEKTRA TuffTec™ – układane w miejscach narażonych na trudne warunki instalacji i/lub pracy. Odporne na chwilową temperaturę ekspozycji (240°C), co pozwala na montaż bezpośrednio w asfalcie. Stosowane do ochrony przed śniegiem i lodem na powierzchniach zewnętrznych, np. zjazdach do garaży, chodnikach, dachach, rynnach i rurach spustowych. Moc jednostkowa: 30 W/m.
■  Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec® – zakończone przewodem zasilającym z hermetyczną wtyczką. Służą do samodzielnego montażu – nie wymagają zastosowania regulatora, jedynie włączenia podczas opadów śniegu. Moc jednostkowa: 16 W/m (przy temp. +10°C).
■  Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec® DW (F) – układane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz rur z wodą. Moc jednostkowa: 10 W/m (przy temp. +10°C).
■  Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec®PRO – stosowane w rozbudowanych instalacjach. Montowane przez instalatorów ze względu na konieczność zakończenia przewodu i połączenia z przewodem zasilającym. Moc jednostkowa: 10, 20 lub 33 W/m.
■  Przewody grzejne ELEKTRA FreezeTec® – dostępne w określonych długościach, nie wymagają dodatkowego sterowania. Złożone z przewodu grzejnego zintegrowanego z termostatem oraz przewodu zasilającego z hermetyczną wtyczką. Stosowane w prostych instalacjach (rury o średnicy wewnętrznej do 50 mm). Moc jednostkowa: 12 W/m.
■  Maty grzejne ELEKTRA SnowTec® – gotowe do układania elementy, służące do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych, np. zjazdów do garaży, chodników, ramp. Moc jednostkowa: 300 W/m².
■  Przewody grzejne ELEKTRA VCD25 – jednostronnie zasilane, stosowane do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych o skomplikowanych kształtach (schodów, chodników itp.). Moc jednostkowa: 25 W/m.
■  Przewody grzejne ELEKTRA VCDR – dostępne w określonych długościach, zakończone przewodem zasilającym. Powłoka zewnętrzna przewodów jest odporna na działanie wysokich temperatur i promieniowanie UV. Stosowane w celu zabezpieczania rynien i rur spustowych oraz ochrony połaci dachowych i krawędzi dachów przed mrozem, śniegiem czy lodem. Moc jednostkowa: 20 W/m.

ELEKTRA

Specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, przeznaczonych zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i obiektów przemysłowych. Została utworzona w 1985 roku i jest jednym z największych producentów systemów ogrzewania elektrycznego w Europie Środkowej. Od początku swojej działalności firma stawia na jakość oferowanych produktów, czego wynikiem są liczne nagrody.

 

Złoty Laur Konsumenta 2015 dla ELEKTRY w kategorii Ogrzewanie Podłogowe

laur konsumenta 2015, elektra, ogrzewanie podłogowe        Produkty marki ELEKTRA zdobyły złote godło Laur Konsumenta 2015 w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta w kategorii Ogrzewanie Podłogowe.
Celem konkursu jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek dostępnych na polskim rynku. O wynikach decydują wyłącznie Konsumenci, którzy w ankietach telefonicznych, głosowaniu na stronie internetowej konkursu oraz w plebiscytach na partnerskich stronach internetowych wybierają, które produkty uważają za najlepsze i godne polecenia.
Zdobycie po raz kolejny nagrody Laur Konsumenta potwierdza silną pozycję rynkową oraz dużą rozpoznawalność marki.Elektryczne systemy grzejne ELEKTRA

Firma ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak i obiektów przemysłowych. Oferuje instalacje podłogowe służące do ogrzewania

więcej »

ELEKTRA - prezentacja

Firma specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, przeznaczonych zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak i przemysłowego. Firma została utworzona w 1985 roku i jest obecnie jednym z

więcej »

Elektryczne ogrzewanie podłogowe ELEKTRA

Zaletami elektrycznego ogrzewania podłogowego ELEKTRA są:   stosunkowo niskie koszty eksploatacyjne oraz inwestycyjne   łatwość i dokładność regulacji temperatury  

więcej »

ELEKTRA - prezentacja

Firma Elektra specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, przeznaczonych zarówno do budownictwa mieszkalnego, jak i obiektów przemysłowych. Firma powstała w 1985 roku i jest obecnie

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie