Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

e-wydanie VADEMECUM Konstrukcje Budowlane, edycja 2015

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

Data wprowadzenia: 04.12.2015 r.

VADEMECUM Konstrukcje Budowlane, edycja 2015 to publikacja, w której zawarte są informacje z zakresu projektowania i budowy obiektów z wykorzystaniem różnych konstrukcji budynków. Ze względu na zastosowany materiał można podzielić je na: murowe, betonowe i żelbetowe, stalowe, aluminiowe oraz drewniane. Konstrukcje te charakteryzują się różnymi parametrami, jednak każda z nich powinna gwarantować bezpieczeństwo obiektu, przenosząc wszystkie obciążenia działające na dany budynek. W całym procesie budowlanym nie można również zapominać o przestrzeganiu podstawowych zasad BHP, aby uniknąć awarii czy katastrof budowlanych.

W VADEMECUM Konstrukcje Budowlane jest dział Kompendium wiedzy, w którym autorzy z uczelni technicznych zwracają uwagę na zagadnienia, dotyczące najczęściej stosowanych konstrukcji – żelbetowych, murowych, stalowych i drewnianych.

W dalszej części publikacji przedstawiamy firmy, które oferują usługi takie jak projektowanie czy wykonawstwo, a także produkty i technologie wykorzystywane przy wznoszeniu budynków.

 

Pobierz e-wydanie