Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

System barier wolnostojących PROSAFE

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

PROTEKT

Data wprowadzenia: 04.12.2015 r.

Bariery wolnostojące PROSAFE bazują na zasadzie przeciwwag i są przeznaczone do ochrony zbiorowej pracowników, wykonujących pracę na wysokości na dachach lub powierzchniach obiektów niepublicznych. W systemie tym można wykonać bramy, przejścia, strefy zrzutu śniegu, dojścia i zabezpieczenia dojść do drabin oraz innych urządzeń. Produkt jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.
Zaletą modułowej konstrukcji systemu PROSAFE jest łatwy transport poszczególnych elementów oraz prosty montaż – bez użycia specjalistycznych narzędzi, przy wykorzystaniu jedynie 5 rodzajów złączek wykonanych ze stali cynkowanej ogniowo. Najcięższy element systemu ma masę 24 kg, a najdłuższy liczy 2 m. Przed montażem należy upewnić się, czy podłoże jest zdolne do przeniesienia obciążenia ściskającego rzędu 0,0068 N/mm2. Pracownicy natomiast muszą zapoznać się z instrukcją użytkowania w zakresie montażu i demontażu systemu.

Producent: PROTEKT
Zastosowanie: zabezpieczenie krawędzi budynku przed upadkiem

protekt, system barier wolnostojących prosafe, zabezpieczenie krawędzi budynku przed upadkiem

PROTEKT

Producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, w tym sprzętu ochrony indywidualnej, stałych systemów asekuracyjnych poziomych i pionowych, wolnostojących zabezpieczeń krawędzi, a także wyposażenia dla arborystów.

System barier wolnostojących PROSAFE

Bariery wolnostojące PROSAFE bazują na zasadzie przeciwwag i są przeznaczone do ochrony zbiorowej pracowników, wykonujących pracę na wysokości na dachach lub powierzchniach obiektów

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie