Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

Reklama firmy VAN BERDE Sp. z o.o. Sp. k.

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

VAN BERDE Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 09.11.2015 r.

van berde, drogi, system Wiva, oznakowanie robót drogowych

VAN BERDE Sp. z o.o.

Wyroby Van Berde znajdują zastosowanie na całym świecie zapewniając bezpieczeństwo, nie tylko środowiska, ale też na drogach, którymi każdego dnia poruszają się miliardy ludzi. Rozwój technologii i znaczący postęp gospodarki to niewątpliwy skok cywilizacyjny, któremu powinny też towarzyszyć zaangażowane projekty recyklingowe. Prawdopodobnie minie wiele lat zanim gospodarowanie odpadami takimi jak np. zużyte opony, plastikowe butelki, wejdzie w fazę cyklu zamkniętego, w myśl zasady, że z odpadu też można wytworzyć pełnowartościowy produkt. Jesteśmy doskonałym przykładem, że GOZ (Gospodarka Obiegu Zamkniętego) to przyszłość. Mając na uwadze problem gospodarowania odpadami, produkty Van Berde, które na pierwszy rzut oka są ciemne, ciężkie i niezbyt urodziwe, w rezultacie wpisują się w cykl zamknięty gospodarowania odpadami. Zmielone opony, kable, tworzywa sztuczne jak np. plastikowe butelki, podczas obróbki technologicznej stają się tworzywem, z którego produkowane są progi zwalniające, ograniczniki czy podstawy pod znaki. Szacuje się, że w ciągu roku ponad miliard opon zostaje wymienionych w autach na całym świecie. Ale niewielki procent z tego miliarda jest bieżnikowana czy też ponownie wykorzystywana. My produkujemy wyroby z gumy wulkanizowanej, różnego rodzaju tworzyw sztucznych oraz recyklatu granulatu gumowego i PCV.

 

Firma Van Berde powstała z marzeń i chęci tworzenia nowej jakości. Do tej pory wyroby recyklingowe stanowią główną gałąź naszej produkcji. Wytwarzamy ponad 30 różnego rodzaju podstaw, a roczna sprzedaż sięga ponad 400 000 sztuk, co oznacza 9 000 ton – 450 pełnych 24-tonowych samochodów. Przez kolejne lata działania spółki poszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne grupy produktów z recyklatu, wszystko z myślą o kreowaniu nowych standardów bezpieczeństwa.

 

Obecnie współpracujemy z wieloma firmami z branży budownictwa drogowego, pracując wspólnie nad nowymi projektami i rozwiązaniami. Jakość i nowoczesne wzornictwo to nasza dewiza.

 

VAN BERDE tworzy grupa firm w skład których wchodzą zakłady:
■ Van Berde Sp.z o.o.Sp.k
■ Van Berde Kaunas IRKO – Litwa
■ SIA Van Berde – Łotwa
■ SIO Signalizacija i Oprema – Chorwacja oraz
■ firma handlowa VB Traffic Sp. z o.o.

 

Na każdym etapie swojej działalności przyświeca nam poczucie bezpieczeństwa, którym otaczamy środowisko naturalne i naszych klientów oczekujących na pełnowartościowe produkty dla branży drogownictwa.

Pieszy musi przejść bezpiecznie

Gdy kierowcom brakuje wyobraźni to tylko kompleksowe rozwiązania przy przejściach dla pieszych pomogą w zapewnieniu bezpieczeństwa. Aby zapewnić ochronę zwłaszcza w tak newralgicznych

więcej »

VAN BERDE Sp. z o.o. - prezentacja

VAN BERDE to podstawa – hasło, które towarzyszy firmie od jej powstania. To właśnie produkcja podstaw pod znaki drogowe zapoczątkowała rozwój całej gamy wyrobów bezpieczeństwa ruchu

więcej »

PEO TRANSTIMEX 360o – szklane punktowe elementy odblaskowe

PEO TRANSTIMEX 360o są wielokierunkowymi, punktowymi elementami odblaskowymi wykonanymi z bardzo wytrzymałego szkła hartowanego, o skuteczności odblaskowej w zakresie 360o. Długość życia

więcej »

System oznakowania robót drogowych WIVA

System WIVA składa się z podstawy (600x400x105 mm) oraz znaku U-21 (1000x250x15 mm), które łącznie ważą 17 kg. Jest to nowatorskie rozwiązanie na polskim rynku, które charakteryzuje:

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie