Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

e-wydanie VADEMECUM Renowacje i Modernizacje, edycja 2014

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

Data wprowadzenia: 24.10.2014 r.

„VADEMECUM Renowacje i Modernizacje” to publikacja, która porusza zagadnienia związane z renowacją i modernizacją budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów zabytkowych. Na łamach VADEMECUM przedstawiamy firmy mające w swojej ofercie produkty i technologie stosowane m.in. do hydroizolacji i uszczelnień, osuszania budynków, wzmacniania i naprawy konstrukcji, a także do termomodernizacji oraz firmy zajmujące się wykonywaniem usług, niezbędnych przy takich remontach i pracach naprawczych.


W „VADEMECUM Renowacje i Modernizacje” oprócz prezentacji produktów i firm zamieszczamy również artykuły napisane przez ekspertów reprezentujących tą branżę. Autorzy poruszają wybrane tematy, które dotyczą m.in. izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych, tynków zewnętrznych, izolacji termicznych stropodachów, termowizji oraz metod renowacji zabytkowych wnętrz.

Pobierz e-wydanie.