Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

e-wydanie VADEMECUM Akustyka w Budownictwie, edycja 2014

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

Data wprowadzenia: 24.10.2014 r.

W kolejnym tomie z serii VADEMECUM zajęliśmy się tematem akustyki w budownictwie. W publikacji poruszamy zagadnienia związane ze zmniejszaniem poziomu dźwięku powstającego w pomieszczeniach lub przenikającego z zewnątrz, a także dotyczące hałasu, wytwarzanego przez urządzenia, maszyny lub instalacje.
Zastosowanie odpowiednich materiałów i zabezpieczeń może poprawić nasz komfort życia, zarówno w pracy jak i w domu, dlatego coraz więcej uwagi poświęca się temu istotnemu zagadnieniu. Jest wiele produktów i rozwiązań zmieniających warunki akustyczne w obiektach, które są opisywane w naszym VADEMECUM przez firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją, a także projektowaniem i wykonawstwem.

W tej publikacji, podobnie jak i w pozostałych z serii VADEMECUM na początku zamieszczone jest kompendium wiedzy, zawierające artykuły przygotowane przez autorów z uczelni technicznych. Akustyka w budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej oraz wibroizolacja w konstrukcjach nawierzchni
szynowych – to główne tematy w kompendium.

Pobierz e-wydanie.

Vademecum Akustyka w Budownictwie