Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Katalog Inżyniera

FORBUILD SA - prezentacja

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

FORBUILD SA

Data wprowadzenia: 30.01.2019 r.

Forbuild w 2018 r. obchodzi jubileusz 20-lecia działalności. W ciągu dwóch dekad firma dała się poznać jako rzetelna, a jej produkty i usługi znajdują zastosowanie w większości sektorów budownictwa, tj.: przemyśle, infrastrukturze, ekologii, budownictwie handlowo-usługowym, mieszkaniowym czy biurowym. Spółka prężnie działa w czterech głównych obszarach: produkcji, sprzedaży, dzierżawie i usługach montażowych.
Firma, z siedzibą główną w Końskich, ma na terenie kraju cztery oddziały handlowe i zatrudnia 170 pracowników.

forbuild, kosze na beton forbuild, zbrojenie

 

Oferta firmy
Forbuild zaopatruje budownictwo w materiały oraz sprzęt budowlany najwyższej jakości. W ofercie można znaleźć wiele interesujących produktów, dostosowanych do potrzeb rynku.
Wymienić można tutaj:
■ system zbrojenia odginanego BINDAX
■ system zbrojenia skręcanego FORTEC
■ system zabezpieczeń na krawędzi SECUMAX
■ systemy uszczelniające
■ łączniki balkonowe
■ profile dylatacyjne
■ akcesoria szalunkowe i do prefabrykacji
■ sprzęt budowlany
■ produkty i sprzęt do budowy mostów.

Forbuild wykonuje specjalistyczne usługi montażowe systemów uszczelniających oraz profili dylatacyjnych na największych budowach w Polsce.

forbuild, kosze transportowe forbuild, zbrojenie

 

Jak podkreśla zarząd firmy, nadrzędnym celem Forbuild jest wysoka jakość produktów w połączeniu z efektywnymi rozwiązaniami pod względem kosztów. Dzięki temu można budować szybciej i łatwiej. Za sukcesami firmy stoją wdrażane od lat nowe pomysły i rozwiązania, które przekładają się na własne produkty z zastrzeżonymi wzorami użytkowymi i przemysłowymi.

Firma obsługuje inwestycje w szerokim zakresie dzięki temu, że jest producentem, dystrybutorem, wykonawcą, jak również świadczy usługi dzierżawy. Forbuild ma kilkunastu przedstawicieli i doradców w terenie oraz magazyny rozlokowane w różnych miejscach kraju – w Końskich, Warszawie, Sosnowcu, Gdańsku i Poznaniu. Klienci mają zapewnione wsparcie działu projektowego, a spośród bardzo szerokiej oferty mogą wybrać produkty na każdy etap budowy.
Jakość produktów i oferowanych usług jest wysoko ceniona przez klientów, czego dowodem jest udział firmy Forbuild w prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycjach takich jak:
■ elektrownie Opole, Turów, Jaworzno
■ biurowce Warsaw Spire, Q22, Ovo Wrocław
■ terminal LNG w Świnoujściu
■ oczyszczalnia Czajka
■ szpital UJ Prokocim.

forbuild, kosze transportowe forbuild, zbrojenie

FORBUILD SA

FORBUILD SA istnieje od 1998 r. W ciągu niespełna dwóch dekad działalności, firma dała się poznać jako rzetelna, a jej produkty i usługi znajdują zastosowanie w większości sektorów budownictwa, tj.: przemyśle, infrastrukturze, ekologii, budownictwie handlowo-usługowym, mieszkaniowym czy biurowym. Spółka prężnie działa w czterech głównych obszarach: produkcji, sprzedaży, dzierżawie i usługach montażowych.
Firma, z siedzibą główną w Końskich, ma na terenie kraju cztery oddziały handlowe i zatrudnia 170 pracowników.

FORBUILD SA - prezentacja

Forbuild w 2018 r. obchodzi jubileusz 20-lecia działalności. W ciągu dwóch dekad firma dała się poznać jako rzetelna, a jej produkty i usługi znajdują zastosowanie w większości sektorów

więcej »

Systemy zbrojenia w ofercie firmy FORBUILD SA

Łatwy i szybki montaż, pewność połączenia, oszczędność czasu i środków. Tak wykonawcy opisują systemy zbrojenia betonu BINDAX i BARTEC firmy Forbuild SA. Zostały one wielokrotnie

więcej »

Warsaw Spire – zastosowanie systemu zbrojenia skręcanego Forbuild

Obecnie powstający Warsaw Spire będzie najwyższym obiektem biurowym w Warszawie i jednym z najwyższych w Europie. W skład kompleksu wejdą trzy budynki: 220-metrowy wieżowiec oraz dwa budynki

więcej »

Wybrane produkty i rozwiązania firmy FORBUILD

Firma Forbuild SA zaopatruje branżę budowlaną w produkty i sprzęt najwyższej jakości oraz o wysokim zaawansowaniu technologicznym. Oprócz sprzedaży, oferuje swoim klientom możliwość

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie