Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Katalog Inżyniera

Athenasoft Sp. z o.o. - prezentacja

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

Athenasoft Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 13.12.2018 r.

Firma Athenasoft jest jednym z wiodących na polskim rynku producentów oprogramowania dla budownictwa. Od ponad 20 lat dostarcza systemy informatyczne przeznaczone do kosztorysowania oraz wspomagające zarządzanie procesami inwestycyjnymi. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami firmy są programy do kosztorysowania Norma – Norma STANDARD 2 (również licencja czasowa), Norma PRO, Norma EXPERT.

Oferta firmy
Athenasoft oferuje oprócz programów do kosztorysowania Norma narzędzie informatyczne do wspomagania projektowania CAD Rysunek, przeznaczone dla kosztorysantów, wykonawców i inwestorów sporządzających rysunki obiektów budowlanych. W swojej ofercie ma również zestaw programów dla kosztorysantów pod nazwą System Athena, składający się z programów Norma EXPERT, Norma PRO, Miara PRO, PLANISTA 6.5.20. i publikacji Buduj z Głową.

Firma ponadto prowadzi i rozwija serwis www.intercenbud.pl, w ramach którego oferuje dostęp do największej ogólnopolskiej bazy cen w budownictwie, zawierającej:
■  100 tys. cen materiałów, pracy sprzętu i cen robót
■  łatwą w obsłudze wyszukiwarkę towarów, producentów i dostawców
■  dostęp do pełnych ofert handlowych oraz do bazy kosztorysantów.
Rocznie z serwisu korzysta ponad 200 tys. unikalnych gości – kosztorysantów, inwestorów, projektantów, pracowników nadzoru budowlanego.

bim expert norma norma pro

Athenasoft jest również wydawcą ukazującego się w formie elektronicznej kwartalnika Buduj z Głową, trafiającego do ponad 8000 czytelników. Publikacja ta zawiera omówienia zmian w prawie, artykuły dotyczące wiodących tematów w branży budowlanej, opinie ekspertów z dziedziny kosztorysowania oraz aktualizacje programów Norma.

Firma w ramach Akademii Athenasoft rozwinęła działalność szkoleniową. W ciągu ostatnich 4 lat zorganizowała ok. 200 kursów z zakresu kosztorysowania w programach Norma oraz obsługi innych własnych programów, harmonogramowania, zarządzania firmą budowlaną oraz procedur FIDIC. Udział w tych szkoleniach wzięło ponad 1700 osób.

Do tej pory klienci Athenasoft zakupili około 50 000 programów.

norma standard intercenbud

Nagrody i wyróżnienia
Solidność firmy Athenasoft i wysoka jakość jej produktów zostały potwierdzone licznymi nagrodami i wyróżnieniami takimi jak: złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA w latach 2003, 2005 i 2009, nagrody w konkursach Fair Play, Gazele Biznesu, Orły Budownictwa oraz w innych imprezach branżowych. W 2006 roku Athenasoft dołączyła do grona Microsoft Certified Gold Partners.

intercenbud

Athenasoft Sp. z o.o.

Firma Athenasoft jest jednym z wiodących na polskim rynku producentów oprogramowania dla budownictwa. Od ponad 20 lat dostarcza systemy informatyczne przeznaczone do kosztorysowania oraz wspomagające zarządzanie procesami inwestycyjnymi. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami firmy są programy do kosztorysowania Norma ? Norma STANDARD 2 (również licencja czasowa), Norma PRO, Norma EXPERT.

Athenasoft Sp. z o.o. - prezentacja

Firma Athenasoft jest jednym z wiodących na polskim rynku producentów oprogramowania dla budownictwa. Od ponad 20 lat dostarcza systemy informatyczne przeznaczone do kosztorysowania oraz

więcej »

Athenasoft Sp. z o.o. - prezentacja

Firma Athenasoft jest jednym z wiodących na polskim rynku producentów oprogramowania dla budownictwa. Od ponad 15 lat dostarcza systemy informatyczne przeznaczone do kosztorysowania oraz

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie